| Katalógus >Memóriakártya >CF |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Kartonos kiszerelés | 1 |
| Vonalkód | IT4429 4719303902084 0846122022410 846122022410 |
| Leírás (magyar) | 1 GB-os CF memóriakártya. |
| Terméknév (angol) | Ridata Compact Flash (CF) card 1GB 80x |
| Terméknév (magyar) | Ridata Compact Flash (CF) card 1GB 80x |
| Terméknév | Ridata Compact Flash (CF) card 1GB 80x (IT4429) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2012-02-21 16:20 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT4429/Memóriakártya/CF (Compact Flash)/Ridata_Compact_Flash_%28CF%29_card_1GB_80x |